Esmu ļaunatminīga

Psihoterapija (Psychotherapy) No greķ.Psyche - dvēsele + Therapia - ārstēšana
Психотерапия (Psychotherapy) От греч.Psyche - душа + Therapia - лечение

Esmu ļaunatminīga

Atbildētlietotājs Albina » 13 Aprīlis 2009, 18:36

Man ir viena problēma-esmu ļaunatminīga! Ja man kāds kādreiz pasaka, ko aizvainojošu vai pat vienkārši pajoko es to ilgi atceros! Lai gan zinu, ka tas bijis kaut vai joks un to teicis mans draugs, tomēr to ilgi atceros! Kā gan lai šādā situācijā saglabāju labas attiecības ar draugiem?
Albina
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 13 Aprīlis 2009, 18:33

Re: Esmu ļaunatminīga

Atbildētlietotājs Viktors » 14 Aprīlis 2009, 11:15

Labdien, Albina!
Tas ir svarīgi, ka Jūsu īpašība – Jūs to saucat par ļaunatminīgumu – Jums pašai šķiet traucējoša un savāda. Tad ir iespējams kaut ko pētīt un mainīt.
Kā „nesabojāt attiecības”? Droši vien Jūs spējat savaldīties vai arī apslēpt savu aizvainojumu, bet tas nav problēmas atrisinājums. Tā var tikai ārēji saglabāt pieklājību, bet ir svarīgi, lai Jūs pastāvīgi nejustu bažas un ciešanas.
Lai labāk Jūs saprastu, gribu ko jautāt.
Vai Jūs varētu par sevi teikt, ka esat diezgan dusmīga – ka daudz kas, un bieži, Jūs sanikno, un pēc tam ļoti ilgi nevarat nomierināties, gribas cīnīties?
Vai Jūs varētu teikt, ka drīzāk esat viegli aizvainojama, un tādās reizēs ilgi jūtaties sāpīgi aizskarta, it kā atraidīta?...
Vai ir vēl kaut kā citādi?...
Viktors
Viktors
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 03 Marts 2009, 22:02


Atgriezties uz Psihoterapija, psihiatrija un psiholoģija / Психотерапия, психиатрия и психология

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 3 viesi

PULS.LV Professional statistical system     Top.LV         Europuls.eu - Catalog of the European Internet resources        
cron