kur var griezties pēc palīdzības?

Psihoterapija (Psychotherapy) No greķ.Psyche - dvēsele + Therapia - ārstēšana
Психотерапия (Psychotherapy) От греч.Psyche - душа + Therapia - лечение

kur var griezties pēc palīdzības?

Atbildētlietotājs Evelina » 12 Maijs 2009, 18:23

Manas māsas vīrs ( 38 gadi) spēlē azartspēles un nospēlē apaļas summiņas. Ģimenē mazs bērns, māsa pagaidām pieskata mazo, ienākumi jau tā ļoti knapi. Pēc nospēlētām lielākām summām māsas vīrs it kā ir ar mieru meklēt speciālista palīdzību, bet ir viens liels "bet" - viņam ļoti saspringts darba grafiks un viņi dzīvo Daugavpilī, praktiski nav iespējas izbraukāt uz Rīgu. Varbūt varat ieteikt, kur var griezties pēc palīdzības tuvāk dzīvesvietai? Paldies.
Evelina
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 26 Aprīlis 2009, 10:40

Re: kur var griezties pēc palīdzības?

Atbildētlietotājs boxer » 08 Janvāris 2010, 22:43

Labvakar, dakteris!
Pēdējās 2 nedēļas regulāri eju uz zāli trenēties, paskrienu, pabraucu ar riteni,pacilāju stieņus, padarbojos ar trenažieriem.
Pēc treniņiem, it īpaši nākamajās dienās jūtu agresijas uzplūdu, ātrāk noraujos, strīdos, gribu kādam iedot pa muti, lai gan pēc dabas esmu mierīgs. Es neko nelietoju un pirmstam arī neesmu lietojis. Tam ir kāda saistība ar sporta zāli vai kaut kāds pilnmēness? Un ja ar zāli saistīts tad kā to varētu novērst, jo pašam traucē ļoti. Paldies.
boxer
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 08 Janvāris 2010, 22:37

Re: kur var griezties pēc palīdzības?

Atbildētlietotājs Viktors » 09 Janvāris 2010, 15:43

Labdien!
Jūs rakstāt, ka „esat pēc dabas mierīgs”, bet tomēr esat izvēlējies kaujiniecisku segvārdu „boxer”... Kādēļ? Vai esat (bijis) profesionāls bokseris?
Varbūt drīzāk varētu sacīt, ka parasti esat savaldīgs?...
Lai saprastu, kādēļ Jūs jūtaties tieši tā, vajadzētu aprunāties klātienē. Citādi var gadīties, ka mēs izgudrojam dažādus nepareizus minējumus.
Pirmais minējums: vai varētu būt tā, ka Jūs jau agrāk, vairākas nedēļas jūtat neskaidru, īsti nesaprotamu nemieru, un tieši tādēļ esat visbeidzot sācis intensīvi sportot, lai „izlādētos”, panāktu atvieglojumu?
Nākamais minējums: vai varētu būt tā, ka piepūles un cīniņa izjūta, ko Jūs pārdzīvojat sporta zālē, Jums atsauc atmiņā nepabeigtas „personiskas cīņas” pagātnē, un senas dusmas, ko esat līdz šim apspiedis, un ikdienā cenšaties neatcerēties?
Katrā ziņā, tas šķiet maz ticams, ka sports un fiziska piepūle pati par sevi varētu izraisīt agresivitāti. Drīzāk iespējams, ka sports kaut kādā veidā Jums atsauc atmiņā dusmas un ļauj izpausties tam nemieram un niknumam, kas pastāv citu iemeslu dēļ. Ko Jūs par to domājat?
Novēlot Jums emocionālu atvieglojumu bez liekiem konfliktiem,
Viktors
Viktors
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 03 Marts 2009, 22:02


Atgriezties uz Psihoterapija, psihiatrija un psiholoģija / Психотерапия, психиатрия и психология

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

PULS.LV Professional statistical system     Top.LV         Europuls.eu - Catalog of the European Internet resources        
cron