Es nesaprotu kas ar mani notiek.

Psihoterapija (Psychotherapy) No greķ.Psyche - dvēsele + Therapia - ārstēšana
Психотерапия (Psychotherapy) От греч.Psyche - душа + Therapia - лечение

Es nesaprotu kas ar mani notiek.

Atbildētlietotājs Ilze » 10 Marts 2009, 19:44

Labvdien! Es nezinu kā lai iesāk. Es vairs nesaprotu kas ar mani notiek, man ir bērniņš, kurš jau 3 gadu vecs. Visu šo laiku sēžu ar bērnu kopšanas atvaļinājumā. Es nezinu, kas notiek, jo es vairs sevi neizprotu, itkā galvā jaucas visādas sliktas domas, kuras mani nomāc. Kā Jūs domājiet kas man būtu jādara - kā savas domas sakoncentrēt, jo mājās sēžot es jūtos nekam nederīga... Paldies par atbildi.
Ilze
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 01 Marts 2009, 13:28

Re: Es nesaprotu kas ar mani notiek.

Atbildētlietotājs Viktors » 10 Marts 2009, 20:41

Labvakar, Ilze!
Labi, ka Jūs meklējat izeju no šīm grūtībām. Abas lietas, ko Jūs pieminējāt, ir lielas dzīves pārmaiņas, kuru dēļ ikviena māte var justies citādi, nekā agrāk. Bērna piedzimšana un maza bērna audzināšana var uzjundīt negaidīti spēcīgas un pat kopš bērnības aizmirstas emocijas. Arī ilgstoša uzturēšanās mājās, bieži – vienatnē, tikai kopā ar bērniņu, nav viegla. Jūsu nepamatotā izjūta, ka neesat nekam derīga, varētu rasties pat no tā vien, ka Jūsu dzīve patlaban ir ierobežota un Jūs nevarat ik dienas pārliecināties par visu, ko Jūs spējat. Iespējams, ka ir vēl kādi Jūsu dzīves sarežģījumi, kurus neesat pieminējusi.
Varbūt Jums palīdz izrunāšanās ar draugiem, tuviniekiem, paziņām?
Vai arī kļūst vieglāk, ja varat par sevi uzrakstīt?
Rakstiet! Taču jebkurā gadījumā Jūs droši varat arī apmeklēt konsultāciju pie psihoterapeita.

Viktors
Viktors
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 03 Marts 2009, 22:02

Re: Es nesaprotu kas ar mani notiek.

Atbildētlietotājs ing_na » 14 Marts 2009, 20:16

Labvakar! Ja cilvēks ir sācis uzdot sev jautājumus par savas dzīves jēgu un mērķi, sācis analizēt savu bērnību, jaunības un brieduma gadus, kā viņam ir iespējams atrast objektīvas atbildes uz saviem jautājumiem? Vienmēr jau gribas sevi kaut kā izskaistināt un savu rīcību attaisnot, bet kam lūgt patiesu savas rīcības pamatojumu un izskaidrojumu? Vai tas maz ir iespējams? Paldies par atbildi. :?:
ing_na
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 03 Marts 2009, 16:55

Re: Es nesaprotu kas ar mani notiek.

Atbildētlietotājs Viktors » 14 Marts 2009, 23:23

Labvakar!
Tie laikam ir visnopietnākie jatājumi, kādus vien cilvēki sev uzdod.
Ja domājam par savas dzīves jēgu un mērķiem, tad varam nepūlēties tos objektīvi pamatot... gan mērķus, gan dzīves jēgu katrs var izvēlēties vai pat izgudrot. Kamēr vien mēs respektējam arī citus, varam izvēlēties savu dzīvi pavisam brīvi.
Tāpat, reizēm ir grūti spriest, vai gadus un gadu desmitus iepriekš esam kaut ko darījuši nepareizi. Mēs paši toreiz bijām citādi...
Taču pārdomas, lai labāk izprastu līdzšinējo dzīvi, varētu būt vēl kaut kas cits. Varētu sev jautāt: kāpēc īsti esmu darījis (darījusi) to, kas nu ir izdarīts? Vai varētu būt, ka es pietiekami neizprotu, neapzinos, ko sirds dziļumos vēlējos un arī tagad vēlos? Vai es gribu sevi dziļāk izprast? Varētu sacīt, ka psihoanalītiskajā psihoterapijā nodarbojas tieši ar to.
Viktors
Viktors
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 03 Marts 2009, 22:02


Atgriezties uz Psihoterapija, psihiatrija un psiholoģija / Психотерапия, психиатрия и психология

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 16 viesi

PULS.LV Professional statistical system     Top.LV         Europuls.eu - Catalog of the European Internet resources        
cron