Joga un sekss.

Joga ir dabiska atveseļošanas sistēma, kas pieejama visiem cilvēkiem visos vecumos, neatkarīgi no pieredzes un veselības stāvokļa./ Йога является естественной оздоровительной системой, которая подходит для всех людей, независимо от возраста, физического и интеллектуального развития.

Joga un sekss.

Atbildētlietotājs Afrodita » 14 Marts 2009, 20:02

Jogi atklājuši, ka seksuālās enerģijas ir cieši saistītas ar kādu ļoti iedarbīgu enerģiju mūsu ķermenī, ko viņi sauc par Kundalinī. Jogi rūpējas par savas seksuālās enerģijas pieaugšanu un saglabāšanu. Kā bieži jogam rekomendējat nodarboties ar seksu.
Afrodita
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 14 Marts 2009, 19:42

Re: Joga un sekss.

Atbildētlietotājs I_A » 15 Marts 2009, 20:31

Afrodita rakstīja:Jogi atklājuši, ka seksuālās enerģijas ir cieši saistītas ar kādu ļoti iedarbīgu enerģiju mūsu ķermenī, ko viņi sauc par Kundalinī. Jogi rūpējas par savas seksuālās enerģijas pieaugšanu un saglabāšanu. Kā bieži jogam rekomendējat nodarboties ar seksu.

Jogi neko nav atklājuši. Joga ir hinduisma daļa, kura apraksta visuma iekārtu saskaņā ar hinduisma filozofiju. Un tas nav zinātnisks apraksts, tas ir reliģiozs apraksts. Jogā ir ļoti daudz virzienu. Mūsdienīgā Indijā ir vairāk par 500 virzienu. Šajā portālā mēs runājam par hatha-jogu. Viņa sludina seksuālu atturību līdz zināmam posmam savā dzīvē, uzticību savam seksuālam partnerim. Viņu savstarpējās attiecības atstātas viņu ziņā.
Kundalini, specifiska seksuāla enerģija – tas ir no tantra-jogas terminoloģijas. Ārpus Indijas ir daudz tantra-jogas jēdzienu un virzienu - no garīgas mistiskas prakses līdz parastām seksuālām orģijām. Un katrā no tiem ir savas rekomendācijas, kā nodarboties ar seksu
I_A
 
Atbildes: 132
Pievienojies: 27 Februāris 2009, 19:32

Re: Joga un sekss.

Atbildētlietotājs In4ik » 16 Marts 2009, 10:31

Jautājums par seksu un jogu. Es iztēlojos jogu kā kopīgu sistēmu. Bet no Jūsu atbildes dažādos virzienos jogi ir dažādi uzskati uz seksu. Tā vai tas? :shock:
In4ik
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 16 Marts 2009, 10:29

Re: Joga un sekss.

Atbildētlietotājs I_A » 16 Marts 2009, 20:50

In4ik rakstīja: Es iztēlojos jogu kā kopīgu sistēmu. Bet no Jūsu atbildes dažādos virzienos jogi ir dažādi uzskati uz seksu. Tā vai tas? :shock:

Nevajag iztēloties, bet mācīties, lasīt attiecīgu literatūru. Ja Jūs salīdzināsiet kaut vai tikai bhakti-yogu, hatha-jogu un tantra-yogu, Jūs pārliecināsieties, cik tur ir dāžāda atteiksme pret seksu.
I_A
 
Atbildes: 132
Pievienojies: 27 Februāris 2009, 19:32

Re: Joga un sekss.

Atbildētlietotājs In4ik » 18 Marts 2009, 12:39

Paldies par atbildi, bet... Sakiet lūdzu Jums pašam kāds jogas nodarbības veids ir tuvāk, dvēselim? Un kāpēc?
In4ik
 
Atbildes: 2
Pievienojies: 16 Marts 2009, 10:29

Re: Joga un sekss.

Atbildētlietotājs I_A » 19 Marts 2009, 11:26

In4ik rakstīja: Jums pašam kāds jogas nodarbības veids ir tuvāk, dvēselim? Un kāpēc?


Es esmu jogs-profesionāls. Joga priekš manis nav nodarbības veids, tā ir mans dzīves veids. Tātad, jautājms ”kāpēc? ” ir nevietā.
I_A
 
Atbildes: 132
Pievienojies: 27 Februāris 2009, 19:32

Re: Joga un sekss.

Atbildētlietotājs stehelis » 23 Marts 2009, 18:49

Tātad jogiem drīkst nodarboties ar seksu cik viņš (viņa) pats vēlas. Un NE jogiem arī! Vai es to pareizi saprātu?
stehelis
 
Atbildes: 4
Pievienojies: 10 Marts 2009, 19:30

Re: Joga un sekss.

Atbildētlietotājs I_A » 24 Marts 2009, 20:11

stehelis rakstīja:Tātad jogiem drīkst nodarboties ar seksu cik viņš (viņa) pats vēlas. Un NE jogiem arī! Vai es to pareizi saprātu?

Mūsdienīgā Indijā ir vairāk par 500 jogas virzienu. Un katrā no tiem ir savas rekomendācijas, kā nodarboties ar seksu. NE jogi to dara pēc saviem uzskatiem.
I_A
 
Atbildes: 132
Pievienojies: 27 Februāris 2009, 19:32


Atgriezties uz Joga / Йога

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 4 viesi

PULS.LV Professional statistical system     Top.LV         Europuls.eu - Catalog of the European Internet resources        
cron