Bērna problēma bērnudārzā.

Bērna piedzimšana aizsāk jaunu un īpaši svarīgu posmu sievietes dzivē. Viss svarīgākais māmiņām!
Материнство - важный и особенный период в жизне каждой женщины.
Полезное; Важное; Профессиональное; Понятное.

Bērna problēma bērnudārzā.

Atbildētlietotājs santa09 » 06 Decembris 2009, 17:46

Labvakar! Bērns iet bērnudārzā ( 5,5 gadi), šoruden sāka iet vecākajā grupā un nu ir problēma ik pa laikam sācis dārziņā (mājās nē) piečurāt bikses. Audzinātājas saka, ka runājot ar viņu par to, ka jāiet uz poda, bet viņš izliekoties nedzirdam, vai sākot raudāt. Mājās par to esam runājuši ar viņu, saka, ka ies dārziņā uz tualeti, bet pēc tam viss atkārtojas. Vēlu atrast speciālistu un atrisināt šo problēmu. Paldies.
santa09
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 06 Decembris 2009, 17:39

Re: Bērna problēma bērnudārzā.

Atbildētlietotājs Viktors » 07 Decembris 2009, 10:48

Labdien, Santa!
Jūs rakstāt, ka Jūsu bērns (vai puika?) pieslapina bikses tikai bērnudārzā, un tikai kopš šī rudens.
Ja apčurāšanās būtu saistīta ar bērna fizisku saslimšanu vai tās sekām, Jūs laikam jau būtu konsultējusies ar Ģimenes ārstu un citiem speciālistiem; ja šādu problēmu nav, tad drīzāk jādomā par bērna emocionāliem pārdzīvojumiem un grūtībām.
Jūs noteikti zināt, vai līdzīga apčurāšanās ir bijusi bērnam raksturīga kaut kad agrāk (ja ir, tad kādās situācijās), vai arī uzradusies tikai tagad. Varbūt Jums ir minējumi par to, kas mainījies bērna dzīvē; vai uzradušās kādas bailes; dusmas; uztraukumi; nepatika – it sevišķi bērnudārzā, bet ne tikai bērnudārzā – pēdējā laikā. (Ja šis ir pēdējais b/d gads, varbūt ir strauji ieviesta stingrāka disciplīna; režīms; prasības?... Vai arī grupā līdz ar citiem bērniem pilnīgi mainījusies parastā noskaņa?) Var jautāt b/d audzinātājai un auklītēm, vai viņas pamana vēl kaut kādas īpatnības bērna uzvedībā. Protams, vislabākā būtu tāda situācija, ka varat kā mamma ar bērnu par to izrunāties, taču ne vienmēr izdodas pašiem tikt skaidrībā: pat pieaudzis cilvēks ne katrreiz spēj saprast, kāpēc viņam pēdējā laikā ir bezmiegs vai sāp galva... Arī bērni tādas lietas var neapzināties, tādēļ var noderēt speciālista palīdzība.
Bērnu psihoterapeitu kontaktinformāciju Jūs viegli atradīsiet ROS vietnes sadaļā „speciālisti” vai arī vietnē <psihoterapeitugrupa.lv>. Varat vienoties par konsultāciju griežoties pie pašiem speciālistiem, vai arī piezvanot uz ROS reģistratūru (reģistratūras numuri atrodami sadaļā „kontakti”).
Vēlot veselību Jums un Jūsējiem,
Viktors
Viktors
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 03 Marts 2009, 22:02


Atgriezties uz Māmiņām / Для мамочек

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis

PULS.LV Professional statistical system     Top.LV         Europuls.eu - Catalog of the European Internet resources        
cron