Помогите, сложности с партнером

Psihoterapija (Psychotherapy) No greķ.Psyche - dvēsele + Therapia - ārstēšana
Психотерапия (Psychotherapy) От греч.Psyche - душа + Therapia - лечение

Помогите, сложности с партнером

Atbildētlietotājs Jana » 05 Aprīlis 2009, 19:12

Здравствуйте, у меня сложности с партнером.
Мы 8 лет живем в гражданском браке, все было хорошо. И в какой-то момент все испортилось. Без видимых причин. Ни дня без ругани.
Приходя с работы он требует есть, после чего садится за компьютер и не отходит до ночи.
Когда я говорю - "Ты мне уделяешь мало времени, хватит играть", он отвечает - " не приставай ко мне, займись чем-нибудь".
А когда ложится спать, я его начинаю ласкать, целую и хочу взаимности, он говорит, что устал! И никаких занятий любви не происходит.
Мы не гуляем вместе. Он говорит, что пустая трата времени и денег. Говорит - нашла бы себе занятие, я ж нашел - интеренет. Вот и тебе надо придумать, куда тратить свою энергию.
Я уже обо всем подумала и об измене. Но это мало вероятно, т.к. он вроде как меня любит и уже давно, но я тогда не понимаю почему он не хочет меня. Я симпатичная, нормальная девушка, постоянно за собой слежу. Пожалуйста помогите мне разобраться что случилось в нашей жизни и как это можно исправить.
Jana
 
Atbildes: 5
Pievienojies: 05 Marts 2009, 12:28

Re: Помогите, сложности с партнером

Atbildētlietotājs Viktors » 06 Aprīlis 2009, 20:25

Здравствуйте, Яна!
Ваши отношения «в какой-то момент» изменились. В настоящем Вы не можете узнать, что об этом думает, и что чувствует партнёр, так как не получается открытый, доверительный разговор с партнёром. Всё-таки, на такой разговор можно надеяться, но прийти к нему может быть трудно. Если нынешнее разногласие и появилось «без видимых причин», то менее явные причины ведь есть; должны быть! В общем, это неисключено, что даже проживая вместе 8 лет, люди в паре всё-таки нечто о своих отношениях не проговаривают...
Вы «уже обо всём подумали». Может быть, всё-таки догадываетесь, с какой стороны ветер?...
Виктор
Viktors
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 03 Marts 2009, 22:02

Re: Помогите, сложности с партнером

Atbildētlietotājs Evelina » 26 Aprīlis 2009, 10:42

Labdien!
Man ir 22 gadi, vīrs desmit gadus vecāks. Pavisam nesen esam precējušies, bet uzskatu, ka mūsu attiecības jau ir piemeklējusi "gultas krīze". Ar vīru viss ir kārtībā, problēma slēpjas manī. Neesmu nekāda seksa guru. Baudu es varu sasniegt tikai vienā pozā — kad esmu guļus. Vīrs par to nesūdzas. Bet jūtu, ka viņam tīri labi patiktu arī citas pozas, bet viņš neuzdrošinās ierosināt, jo zina, ka es tikai vienā pozā sasniedzu baudu. Ja šāda problēma mums jau ir laulību sākumā, kas būs vēlāk, kad vīram būs 50 un man 40?
Evelina
 
Atbildes: 3
Pievienojies: 26 Aprīlis 2009, 10:40

Re: Помогите, сложности с партнером

Atbildētlietotājs Viktors » 26 Aprīlis 2009, 19:15

Labdien, Evelīna!
Grūti spriest, vai tik tiešām Jūs ar vīru piedzīvojat laulības krīzi. Nav jau gluži tā, ka partneru seksuālās vēlēšanās nekad un nemaz nemainās... Jūs kādreiz varat negaidot atklāt jaunas izjūtas. Ja Jūs varat ar vīru pietiekami izrunāties arī par šo jautājumu, tad ir pamats domāt, ka „gaume” seksa jomā nebūs kritisks šķērslis attiecībās, Jūs būsiet nevien pieķērušies viens otram, bet arī viens otram pievilcīgi un satraucoši.
Protams, varētu konsultēties pie seksopatologa, taču es neesmu pārliecināts, vai Jums būtu pirmkārt jāmeklē un jāsaskata "sevī kaut kāda vaina". Drīzāk gribu jautāt: vai Jūs varētu sacīt par sevi, ka esat vispār norūpējusies un nobažījusies par savu laulību, un bieži uztraucaties, ka attiecībās un kopdzīvē varētu notikt kaut kas slikts?
Iespējams, ka mans minējums nav pareizs. Man radās tikai iedoma, ka varbūt Jūs pastāvīgi jūtaties nedroša, vai tikai esat „vīram pietiekami laba”...
Viktors
Viktors
 
Atbildes: 57
Pievienojies: 03 Marts 2009, 22:02


Atgriezties uz Psihoterapija, psihiatrija un psiholoģija / Психотерапия, психиатрия и психология

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi

PULS.LV Professional statistical system     Top.LV         Europuls.eu - Catalog of the European Internet resources        
cron