glomerulonefrīts

Viss par ārstēšanu ar rokām, akupunktūra un citas metodes.
Все о лечении руками, иглотерапии и других методах.

glomerulonefrīts

Atbildētlietotājs inesemag » 17 Aprīlis 2009, 15:07

Labdien!
Sakiet lūdzu vai jūs varat ieteikt kādu dakteri, kurš varētu izārstēt mezangiāli proliferatīvu glomerulonefrītu? Dēlam 17 gadi un slimo no 2006. gada. Lieto ciklosporīnu A. Pats jūtas nomākts un noguris. Nezinu ko viņam ieteikt.
inesemag
 
Atbildes: 1
Pievienojies: 17 Aprīlis 2009, 14:51

Re: glomerulonefrīts

Atbildētlietotājs Dr_R » 19 Aprīlis 2009, 16:43

Glomerulonefrīts ir dažādas izcelsmes nieru kamoliņu (glomerulu) iekaisums. Par hroniska glomerulonefrīta iemesliem uzskata dažādus antigēnus, par kuriem var būt baktērijas, vīrusi, medikamenti, vakcīnas, audzēju izdalītas vielas u.c. Nozīme ir arī imunoloģiskiem traucējumiem.Hroniska glomerulonefrīta klasifikācija pēc procesiem, kas notiek glomerulos, ir visai sarežģīta, bet pēc klīniskajiem simptomiem izdala četras pamatformas.

Hematūriskais variants – urīnā ir liels skaits eritrocītu. Parasti arī paaugstināts arteriālais asinsspiediens. Visām četrām pamatformām raksturīgas sūdzības ir galvassāpes un tūska ap acīm no rītiem.
Nefrotiskais variants (nefrotiskais sindroms) – urīnā ir daudz olbaltumvielu, asinīs olbaltumvielu daudzums samazināts. Bieži ir stipras tūskas, paaugstināts lipīdu (taukvielu) līmenis asinīs. Var būt pastiprināta asins sarecēšana un tās rezultātā dažādas lokalizācijas trombozes (asinsvadu nosprostojumi).
Jauktais variants – urīnā ir gan eritrocīti, gan olbaltumvielas, ir paaugstināts asinsspiediens un tūskas.
Latentais (apslēptais) variants – pacientam nekādu sūdzību nav. Hronisku glomerulonefrītu atrod nejauši pēc atkārtotām izmaiņām urīna analīzēs. Diagnozi var apstiprināt nieru biopsija (audu gabaliņa paņemšana no nieres).

Ārstēšana ir atkarīga no procesa aktivitātes. Ja pieaug olbaltumvielu un eritrocītu daudzums urīnā, strauji paaugstinās arteriālais asinspiediens, pieaug tūskas, tad jādomā par hroniska glomerulonefrīta paasinājumu un terapijas kursa nepieciešamību. Ja procesa aktivitātes nav, nieru funkcija ir normāla, olbaltumvielu urīnā nav daudz, iespējams, ka ārsts nozīmēs tikai regulāru kontroli un vispārspēcinošus medikamentus. Par ārstēšanas procesu ir dažādi viedokļi. Ja iespējams, uzklausiet vairākus speciālistus, tad izvēlieties vienu un rīkojieties saskaņā ar viņa norādījumiem. GLOMERULONEFRĪTS paasinājuma gadījumā nepieciešams gultas režīms, siltums, ādas un mutes dobuma rūpīga kopšana. Jālikvidē inf. perēkļi (bojāti zobi, strutojošas mandeles, deguna blakusdobumu iekaisums). Uzturā jālieto visi vit., daudz augļu un dārzeņu. Slimības sākumā uzturā uz laiku jāsamazina olbv.. (gaļa, zivis, olas, biezpiens, siers) un sāls daudzums. Stingrāk ierobežot sāls lietošanu turpmākajās slimības stadijās vairs nevajag, izņemot gadījumus, ja ir tūska vai paaugstinās asinsspiediens.

No akupunktūras ārstu saraksta Jums labāk griezties pie Holistiskas Medicīnas un Naturopātijas associācijas priekšniekam prof. N. Nikolajevam. Tālr. Nr. 67366345.
A.R.
+371 67566912
Lietotāja avatārs
Dr_R
 
Atbildes: 110
Pievienojies: 02 Marts 2009, 18:34


Atgriezties uz Akupunktūra, masāža, fizioterapija / Иглоукалывание, массаж, физиотерапия.

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 0 viesi

PULS.LV Professional statistical system     Top.LV         Europuls.eu - Catalog of the European Internet resources        
cron